...konjicanka...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...konjicanka...

Es Selamu alejkum
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Esselamu alejkum

Go down 
2 posters
AutorPoruka
alma

alma


Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-14

Esselamu alejkum Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum   Esselamu alejkum EmptySun Sep 14, 2008 1:30 am

kad sam posjetila ovaj forum iznenadila sam se kako malo tema i komentara affraid hajde da se potrudimo da ozivimo ovaj forum insaAllah! Very Happy
Na vrh Go down
konjicanka
Admin
konjicanka


Broj komentara : 53
Age : 33
Registration date : 2007-06-10

Esselamu alejkum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum   Esselamu alejkum EmptySun Sep 14, 2008 1:08 pm

we alejkumu Selam mila Very Happy bujrum da pocnemo ozivljavati Wink ko ce prije, ko ce prije
lol!
Na vrh Go down
https://konjicanka.4umer.com
alma

alma


Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-14

Esselamu alejkum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum   Esselamu alejkum EmptyMon Sep 15, 2008 10:49 pm

nema belma haman nikoga:( treba pozvati sestre na forumima.

gledala sam na you tube sto si snimala konjic pa sto ne snimi plehu?Smile No cijeli grad obisla sa vrtaljice a nigdje plehe da vidim aminu kako prostire ves na balkonu:)kad budes sljedeci put snimala otidi na vardu No
Na vrh Go down
konjicanka
Admin
konjicanka


Broj komentara : 53
Age : 33
Registration date : 2007-06-10

Esselamu alejkum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum   Esselamu alejkum EmptyTue Sep 16, 2008 11:30 pm

Laughing ma ovo zahrdjalo, draga Laughing

a koji video, ne sjecam se da sam snimala Rolling Eyes jel mislis slike? zablokirala sam Laughing
Na vrh Go down
https://konjicanka.4umer.com
Sponsored content





Esselamu alejkum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum   Esselamu alejkum Empty

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
...konjicanka... :: konjicanka :: Odjel za clanove-
Idi na: